Poszukujemy kandydatów na stanowisko Serwisant systemów oczyszczania powietrza (RTO).
Zakres: Obsługa i serwis, konserwacja urządzeń RTO.

Serwisant systemów oczyszczania powietrza (RTO)

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, adekwatne do wymaganych umiejętności;
  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • znajomość jęz. Angielskiego (na poziomie samodzielnej komunikacji);
  • wiedza związana z palnikami gazowymi i dot. technik pomiarowych;
  • znajomość CAD oraz sterowników SIEMENS
  • samodzielność, dokładność i profesjonalizm w działaniu (mile widziane referencje);
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność przygotowania raportów i dokumentacji z prowadzonych prac
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży (cała Polska);

ZADANIA:

  • obsługa i serwis techniczny urządzeń systemów oczyszczania powietrza - regeneracyjne dopalacze termiczne
  • optymalizacja istniejących urządzeń dopalających lotne związki organiczne (możliwa rozbudowa, modernizacja)
  • konserwacja i obsługa:
    • palników gazowych i ścieżek gazowych;
    • systemów sprężonego powietrza;
    • automatyki;
  • przeprowadzanie pomiarów urządzeń, w tym emisji do atmosfery;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne zarobki;
  • praca na umowę o dzieło/zlecenie/FV

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ?

Prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres: biuro@nttrade.pl

Kontakt

przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez firmę NT TRADE, w celu otrzymania informacji handlowych.